Hungry Shark World Para Hileli Apk İndir V3.7.0 - Apk Oyun İndir
Hungry Shark Evolution Para Hileli Apk İndir

Hungry Shark World Para Hileli Apk İndir V3.7.0

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiFuture Games of London
  • İşletim Sistemi Android

Hungry Shark World Para Hileli Apk dosyasını hemen indir butonuna basarak mobil, tablet yada diğer android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Hungry Shark World Para Hileli Apk İndir

Katil Köpek Balığı Shark geliyor dikkat edin 😀

Bir tek köpek balığı olmadığımız kalmıştı oda olduk :D. Koskoca bir okyanus da bir köpek balığı ve doymak bilmiyor. Köpek balığını sizler yönetiyorsunuz ve sahilde sörf yapan insanlara, yüzenlere, tekne ile gezen insanlara ve hatta ve hatta helikopterde gezen insanları yiyerek daha da büyüyorsunuz.

Hungry Shark World Para Hileli Apk İndir

Tek yiyeceğimiz tabi ki insanlar değil. Okyanusun içindeki o güzelim küçük balıkları yemeye başlıyorsunuz ve büyüdükçe daha büyük balıklara saldırarak yemeye başlıyorsunuz. Eğer sizden daha büyük bir balık görürseniz kaçmanız gerekecek, ama büyüdüğünüzde onu da yiyebileceksiniz. Okyanusun altında gezen dalgıçları da yiyebilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Siz yedikçe doyuyor kocaman oluyorsunuz evet ama denizdeki mayınlara, denizdeki size zarar verebilecek yaratıklara da dikkat etmeniz gerekmekte. Sizlere Hungry Shark World para hileli apk oyunumuzda sınırsız para ile en iyi köpek balığını ve güçleri sunuyoruz ve daha güçlü olup oyunda sınırsız özgürlük sağladık. Umarım eğlenirsiniz.

APK OYUN İNDİR

Apk oyun indirme sitesi olan apk oyun indir (apkgamedownload.com) sizler için binlerce para hileli apk oyun sunarak keyifli saatler geçirmeniz için çaba gösteriyor. Sizler de değerli yorumlarınızı yaparak bizlere destek çıkabilir ve mutlu edebilirsiniz.

Sitemizde kırık link ve hatalı bir şey gördüğünüzde bize iletişim kısmından ve kırık link bildir aracımızı kullanarak yardımcı olabilirsiniz. Apk oyun indirme sitesi olarak Android, İos ve Windows tabanlı oyunlar sitemizde yer verilmiş ve verilmeye devam edilecektir.

Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478