Last Day on Earth: Survival 1.16.3 Para Hileli Mod Apk indir - Apk Oyun İndir
OYUNUN NORMAL APK VE OBB DATA DOSYASINI EN ALT KISMDAN İNDİREBİLİRSİNİZ.
blank

Last Day on Earth: Survival 1.16.3 Para Hileli Mod Apk indir

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiKefir!
  • İşletim Sistemi Android

Last Day on Earth: Survival Para Hileli Mod Apk indir. Hemen indir butonundan hemen indirebilir oyun hakkında görsellere alt kısımından bakabilirsiniz. Keyifli Oyunlar.

Last Day on Earth: Survival Para Hileli Mod Apk indir

Last Day Earth, tüm Avustralyalıların tek bir hedef tarafından yönlendirildiği bir zombi hayatta kalma maçıdır: mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın. Sevgi, arkadaşlık ve şefkat için hiç yer kalmadı. Kıyamet geldikten sonra kendi silahınızla birlikte kendinizi bekleyebilirsiniz.

Hayatta kalanlar için talimatlar

Yeteneklerinizi artırın ve zombi yürüyüşçülerinin yanı sıra oyunculardan silahlar da oluşturun. Başlarını kes!

BİR SIĞINAK İNŞA ET!
Kendi hayatınızı ve eşyalarınızı korumak için yırtıcılarla birlikte yürüyüş grevlerinden bir üs inşa edin. 

HER YERDE DÜŞMANLAR! Zombilere ve paranızı çalmak isteyen diğer oyunculara karşı yalnızsınız. Savaş sonrası barbarous olan dünyaya hükmedin ve kısıtlayın. Avla yada avlan.

Earth Survival Mod apk indir

ARAÇLARINIZI SEÇİN!
Zombi hayatta kalma otomobil yapmak için yararlı bir çok şey keşfedeceksiniz. Yürüyen arenalar ve ordularla bir Kıyıcı gezme fırsatını kaçırmayın.

ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMEK! Vahşi yaratıklar, açlık, soğuk ve susuzluk sizi yürüyen ölü ordudan daha hızlı öldürebilir. Av, kamp ateşi ve yaratıklar üzerinde yemek hazırlar ve su biriktirir ve malzemelerini almak için başkalarını öldürür. Otantik olan hayatta kalma ruhunu hissedin!

YENİ BÖLGELERİ KEŞFEDİN! Arama terk edilmiş sığınaklar ve hayatta kalanların temelleri ve en değerli kaynakları keşfetmek için seçin. Zanaat hayatta kalma araçları da terk edilmiş olan şehir kalıntılarını ziyaret eder. İsterseniz, Bölgelere seyahat edebilir ve bir sığınak inşa edebilirsiniz.

Klanınıza Katılın!
Daha fazla güç, daha fazla fırsat ve bugün ölmeyeceğiniz başka şanslar. Klanınızla bölgeleri talep edin ve başkalarının sizin için çalışmasını sağlayın.

DİĞER OYUNCULARLA İLETİŞİM!
Sohbeti kullanın, bilgi bu dünyada yürüyen ölü ordularla dolu ikinci en önemli kaynaktır.

2027’de tanımlanamayan bir zombi hastalığının salgını, gezegenin sakinlerinin çoğunu sildi. Hayat bireylerden akıyordu, ancak onların ordularına yöneliyorlardı. Kal ya da müttefiklerle takım ol – rotanızı seçen tek kişi sensin. Hayatta kalabilmek için her türlü aracı kullanın.

Gerçek zombi kıyametine hoş geldiniz! Dünyadaki son gün, verdiğiniz her karar önemlidir, yaptığınız her hata ölümcül olabilir. Başarısız olursanız, hepiniz baştan başlamanız gerekir. Doğa sizi bir zombi veya başka bir oyuncu olarak çabucak yok etmeye çalışacaktır. Bir müttefik seçerken dikkatli ol.

Last Day on Earth: Survival Para Hileli Mod Apk indir

blank
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478