Facebook Apk İndir / Son Sürüm Anroid - Apk Oyun İndir
blank

Facebook Apk İndir / Son Sürüm

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiFacebook
  • İşletim Sistemi Android

Facebook hepimizin sevdiği ve kullandığı en iyi ve eski sosyal medya platformlarından birisi. Facebook apk indirmek için hemen indir butonuna basarak indirebilirsiniz.

Facebook Apk İndir / Son Sürüm

Sosyal medya platformlarının en eski uygulaması olan sosyal medya uygulamasında yakın arkadaşlarını ile ekleşebiliyor, paylaştığı fotoğrafları, durumları ve videoları görebilir ister beğenir ister emoji bırakabilirsiniz. Dilediğiniz yorumu fotoğraf hakkında da yapabilirsiniz.

facebook apk indir

Facebook hesab açmak zaten çok basit çok fazla bu detaya girmek istemiyorum. Youtube de bir çok videosu bulunmaktadır.

Facebook da işletmeniz için yada kendi profiliniz için hesap açabilir ve işletmeniz reklamını yapabilir bir çok müşteri işletmenize çekebilir ve tanıtabilirsiniz.

Sınırsız arkadaşlarını ekleyebilir ve özel etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İster halı saha maçına isterseniz kadınlar gün yapabilirsiniz 😀

Facebook da oyunlarda bulunmakta oynayabilir ve eğlenebilirsiniz.

Dilediğiniz sayfanızı açıp, sayfanızı geliştirebilir ve yeni insanlara yeni paylaşımlar yapabilirsiniz.

Ünlüleri takip edebilir, haberlere bakabilir, komik ve bilgi verici bir çok video izleyebilirsiniz. İyi vakit geçirebileceğiniz facebook tam size göre.

VİKİPEDİ

Facebook, insanların başka insanlarla iletişim kurmasını ve bilgi alışverişi yapmasını amaçlayan bir sosyal ağ. 4 Şubat 2004 tarihinde Harvard Üniversitesi 2006 devresi öğrencisi Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook, öncelikle Harvard öğrencileri için kurulmuştu. Daha sonra Boston civarındaki okulları da içine alan Facebook, iki ay içerisinde Ivy Ligi okullarının tamamını kapsadı. İlk sene içerisinde de; Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm okullar Facebook’ta mevcuttu. Üyeler önceleri sadece söz konusu okulun e-posta adresiyle (.edu, .ac.uk, vb.) üye olabiliyordu. Daha sonrasında da ağ içine liseler ve bazı büyük şirketler de katıldı. 11 Eylül 2006 tarihinde ise Facebook tüm e-posta adreslerine, bazı yaş sınırlandırmalarıyla açıldı. Kullanıcılar diledikleri ağlara; liseleri, çalışma yerleri ya da yaşadığı yerler itibarıyla katılım gösterebilmektedirler. Ayrıca Facebook, dünyanın en fazla ziyaret edilen sitelerinden biridir.

Diğer Uygulamalarımızı indir

Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478