Mortal Kombat Hileli Apk İndir + Ücretsiz Beceri CD + OBB Verileri
OYUNUN NORMAL APK VE OBB DATA DOSYASINI EN ALT KISMDAN İNDİREBİLİRSİNİZ.
Mortal-Kombat-Mod-Apk-2

Mortal Kombat Hileli Apk İndir + Ücretsiz Beceri CD + OBB Verileri

  • +0
  • -0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Like! Dislike!
0% 0%
  • +0
  • -0
0 ratingsX
Like! Dislike!
0% 0%
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiMidley Games
  • İşletim Sistemi Android

 Mortal Kombat Oyun Oyuncu Eğer Android için Son Mortal Kombat Mod Apk (v2.5.0) + Sınırsız Beceriler + Ücretsiz Beceriler CD + OBB Verileri indirmek istiyorsanız, o zaman tebrikler doğru sayfaya geldiniz. Bu sayfada, Mortal Kombat Android Oyununun Özelliği ve Mod Versiyonu Apk Android Aksiyon Oyunu’nu kolayca indirebilirsiniz .

Mortal Kombat Mod Apk’ın Özelliği Nedir?

MORTAL KOMBAT MOBILE, Fatalities markasını mobil cihazlara, çarpıcı grafiklere ve en iyi hamlelere taşıyor! Elit bir Mortal Kombat savaşçı ekibini şimdi toplayın ve kendinizi dünyadaki en büyük dövüş turnuvasında kanıtlayın.

Mortal Kombat Mod apk

MK11 KARAKTERLERİ-:

Hücresel bir grup Mortal Kombat 11 rol oluşturun! MK11 personeli esnektir, istisnai beceriler ve ağrıya neden olabilecek grup sinerjileri ile doludur. MK11 koleksiyonu Skarlet ve MK11 Raiden Jade Kabal içerir ve benzerleri kadar öldürücüdür! Tam olarak Fatal BlowOff gerçekleştiriyorlar!

BRUTAL 3 V 3 KOMBAT’TA MÜCADELE -:

Kendi grup Mortal Kombat savaşçılarını üret ve onları yeni saldırılar, uzmanlık ve eserler yapmaya yönlendir. Ölü Takım Günü, Takım Kabusu ve Ronin Takımı gibi düşmanlarınıza üstünlük bulmak için sinerjileri kullanarak savaşçıları bir araya getirin!

BÜYÜK BİR GÖSTERGE OLUŞTUR:

Johnny Cage, Scorpion, Sub-Zero, Cassie Cage, Ermac ve Daha Fazlası gibi Gaziler gibi 130’dan fazla Mortal Kombat karakteri toplayın. Savaşçı ünlü Ronin Kitana ile birlikte futbolcu Kombat Cup Sonya Blade, Vampiress Mileena Klassic Sürüngen gibi Mortal Kombat Mobile’daki en son gelişmeleri keşfedin.

KOMPLE ZOR ZORLUKLAR-:

Kendinizi kanıtlayın ve kadronuza yeni Mortal Kombat savaşçılarını getirmek için bir dizi maçı tamamlayın! Her hafta yeni bir mücadele başlıyor!

ÇOK OYUNCULU CEPHE SAVAŞLARI

Katılımcı grupların katıldığı diğer oyuncularla çevrimiçi olarak yarışın. Ödüller kazanmak için Tarafınızın liderlik tablosunda sıralama yapın.

OYUNUNU KİŞİSELLEŞTİR – –

Benzersiz kişilik özelleştirmelerinin kilidini açın. Kazanan Savaş Afişleri ile birlikte paketlenmiş hakaret Zafer Alay Hareketleri, Zafer Duruşları komutunu göstermek için savaşlar kazanın. Güçlerin Özelliklerinin Kilidini Açmak rakamlar için istatistikleri teşvik eder!

ÇENE DAMLALIK YETENEKLER-:

Mortal Kombat Mobile, imzalı Ölümleri görüntülerle ve sizi yönlendirecek en iyi hamlelerin üzerinde çekiyor.

DESTANSI SORULARA ÖDÜL KAZAN

Özel ödüller kazanmak için destansı görevlerde karakter gönder! Outworld’deki yolculuğunuza başlayın ve Netherrealm’a gidin!

Mortal Kombat Mod apk

BİLDİRİMLER:
* Mortal Kombat Mobile yüksek kaliteli görsellere sahiptir. 1,0 GB’tan daha az RAM’e sahip cihazlarda performans optimize edilmez.
* Mortal Kombat Mobile sadece çevrimiçi bir oyundur.
* Cihazınızda en az 1,1 GB boş alan olması gerekir.
İçerik genellikle 17 yaş ve üstü için uygundur. Yoğun şiddet, kan ve kan içerir.

Dövüş oyunlarına gelince, MORTAL KOMBAT, mevcut pazardaki en önemli başlıklar arasında yer alıyor, bu nedenle yayıncı NetherRealm Studios bu maçı sürekli olarak canlandırdı, bu da oyun ve grafiklerde daha iyi olmasını ve önceki sürümlere göre daha fazla özellik olmasını sağlıyor. Oyun, ölüm ve yaşam arasındaki çatışmalara karışan bir gladyatör olma hissine sahip olmanıza izin verebilir.
karakteri yönetebilirsiniz, bu oyunun yönetim sistemi güzel tasarlanmış. Hızlı tempolu savaşlar gözlerinizi alamamanızı sağlayacaktır. Düşman tarafından her an öldürülmek de mümkündür Sadece 1 hata. Aslında, MORTAL KOMBAT’ın belli bir komplo yok, ancak Marvel veya DC’den daha fazla kişilik sistemine sahip bir dünya kurdu.

Hala her kişiliğin kısa videolarını veya retrospektif filmlerini izleyebilir, böylece önceki hikayelerini bilir, kim olduklarını anlayabilirsiniz, ancak bu yetersizdir. Yazarın hikayeye daha fazla yatırım yapması durumunda, belki de oyunun katılımcıyı daha ilgi çekici hale getirmek için daha fazla öğesi vardır, çünkü oyuncular tipik bir mücadele yerine oyundan tüm dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek ister.

Mortal Kombat Mod apk

MORTAL KOMBAT Mod Apk v2.5.0 Freeze Düşmanları Ücretsiz Beceriler

MORTAL KOMBAT Mod Rakipleri dondurun, tamamen ücretsiz Beceriler, birçok neslin aşina olduğu dövüş oyununun en popüler sürümüdür. MORTAL KOMBAT, mevcut pazardaki başlıklar arasında yer alıyor, ya da yazar NetherRealm Studios bu maçı canlandırdı, bu da dövüş oyunları söz konusu olduğunda daha kolay ve özellikli hale getiriyor. Oyun ölüm ve yaşam içeren çatışmalarda, bir gladyatör olma hissini yaşamanıza yardımcı olabilir

Aslında, MORTAL KOMBAT’ın Marvel veya DC’den daha fazla bir kişilik platformuna sahip bir dünya kurmasına rağmen, kesin bir arsa yoktur. Hala her bir kişiliğin önceki hikayelerini bilen, olduklarını anlayan videolarını veya videolarını izleyebilirsiniz, ancak bu yeterli değildir. Daha sonra oyun, oyuncuların dövüş yerine oyunda tüm dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek istedikleri için ilgilenen oyuncuyu oluşturmak için öğeleri vardır.

Oynanış-:

Bu maçlar son derece dikkat çekicidir, çok önemli olan muharebe karşılaşması, oyuncu yaratıcılığı ve yetenek gerektirir. Bir an baktıktan sonra, mümkün olduğunca az hareket kullanarak karşı karakterin ve rakiplerin önüne geçebilecek her karakterin saldırılarını biliyor olabilirsiniz. Bu yüzden tüm tuşlara medya veriyorum, bu komik görünüyor, ilk başta yarışmacı yeteneklerini kullanıyor, korkuyorum.

kişiliği kontrol edebilirsiniz, bu oyunun yönetim sistemi güzel tasarlanmış. Hızlı çatışmalar gözlerinizi alamamanızı sağlayacaktır. Düşman tarafından her an öldürülebilirsiniz Sadece 1 hata.

3vs3 modu-:

Yalnız değil, altın için savaşmalarını gerektiren bu model ve üç gladyatörden oluşan bir grup oluşturabilir, rakamları güncelleme uzmanlığı daha güçlü hale gelir. İşte oyunun modu, oyuncuların sürprizlerini çekmeyi vaat ediyor.

İhtilaf Savaşları-:

Daha önce bu tarzdan hoşlanmıyorsanız, önde gelen bir savaşçının yeteneği ile solo stili öğrenmeye devam edebilirsiniz. Gerçek zamanlı çatışmalarda diğer oyunculara meydan okuyun, onları MORTAL KOMBAT sıralamasında en üst sıralara yükselin. Oyuncular oyun tarafından onurlandırılacak, siz bunlardan mısınız?

Karakterleri-:

Dizinin karakterlerini Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya Ermac, Scorpion ve daha fazlası olarak göreceksiniz. Oyun ayrıca şifreli Kung Jin, Cassie Cage, D’Vorah veya kana susamış katil Kotal Khan gibi bazı karakterleri de geliştirdi.

Oyun, kişiliği geliştirmenize ve kişiselleştirmenize izin verir, çatışmalara ne tür bir oyuncu ile oynayacağınızı tahmin edebileceğiniz için sürprizler sağlar. Daha küçük bir bulmaca ve stratejik olan hesaplamayı yaratır, sadece kavgaya odaklanmaz.

Grafikler-:

MORTAL KOMBAT’ın görüntü stili, otantik olarak tasvir edilen aksiyon sahneleri ile çok şiddetlidir. Başınızı şiddeti gözlemleyebilir ve düşmanın rakibi yarı yarıya vurmasına veya yırtılmasına neden olan bir yumruk olarak vurgulayabilirsiniz. Özellikle, kazanmanın ardından oyun, rekabeti nasıl tamamlayacağınızı seçmek için kısa bir süre sağlayabilir. Maçları bu oyunun izleniminin her yönüyle keyifle birleştirmek.

Özet-:

Oyunun cazibesi ve yaygınlığı hakkında iddia etmek zorunda değilsiniz, Oyun en iyi oyunlar arasında olmayı hak ediyor. Ölüm ve yaşam arasındaki çatışmalardan geçmek ister misiniz? MORTAL KOMBAT’taki çatışmalara katılın.

Mortal Kombat Mod apk

Mortal Kombat Mod Android Aksiyon Oyununun İnanılmaz Yeni Özellikleri

Kendinizi kanıtlayın ve listeniz için yeni Mortal Kombat savaşçılarını çekmek için bir dizi oyunu bitirin! Haftalık, Bir meydan okuma başlar!

MK11 KARAKTERLERİ Şu anda konsol olan üç Mortal Kombat 11 karakteri uzmanlaştırın! Ve Mortal Kombat’ı yap

11 AKREP! ÇENE DAMLALI YETENEKLER İNŞA EDİYOR Büyük bir ROSTER Oyuncuların diğer katılımcı gruplara katıldığı çevrimiçi saldırgan bir tarz olan Faction Wars’daki diğer oyuncularla yarışın. Haftalık ödüller kazanmak için Tarafınızın liderlik tablosunda sıralama yapın. Ödüller kazanmak için destansı görevler hakkında rakamlar! Seyahatinizi başlatın ve yolunuzu açın! Kendi Mortal Kombat savaşçıları grubunuzu oluşturun ve deneyim, yeni benzersiz saldırılar ve güçlü eserler yapmak için onları savaşa yönlendirin.

OYUNUZU KİŞİSELLEŞTİRİN Benzersiz kişilik özelleştirmelerinin kilidini açın. Etkinliklerle dolu Zafer Duruşlarının sonsuz kombinasyonları ile komutanlığınızı sergilemek için savaşlar kazanın, Zafer Alaycılarına hakaret ve kazanan Savaş Afişlerini kazanın. Güçlerin Özelliklerinin Kilidini Açmak rakamlar için istatistikleri teşvik eder!

ÇOK OYUNCULU CEPHE SAVAŞLARI Mortal Kombat Mobile imzalı Fatality’leri hücrelere, çarpıcı görüntülerle ve sizi bağırsaklara yönlendirecek en iyi hareketlerle getiriyor.

KOMPLE ZOR ZORLUKLAR Akrep, Johnny Cage, Sub-Zero, Cassie Cage, Ermac ve diğerleri gibi 130’dan fazla Mortal Kombat karakteri toplayın. Kana susamış Vampiress Mileena, futbol şampiyonu Kombat Cup Sonya Blade, mistik Klassic Sürüngen ve savaşçı ünlü Ronin Kitana gibi Mortal Kombat Mobile’daki en son geliştirmeleri keşfedin.

Son Güncellemedeki Yenilikler

Benden önce çakıl! Diamond Black Dragon Tremor, açgözlü klan arkadaşları, Cutthroat Kano ve Black Dragon Kabal’a katılıyor. Hesaplanması gereken bir kuvvet olan Tremor, bir Dünya Elementalinin gücüne sahiptir. Etiketlenmiş düşmanlara bir ton hasar verirken bir sonraki hamlesinde Ateş uygulayan ateşli bir Lava Derisini ortaya çıkarmak için Altın Derisini tutuyor. Gold Skin formunda, Tremor tüm Debuff’lara karşı direnç kazanır. Kara Ejder takım arkadaşları Stun, Cripple ve Weaken’dan etkilenen düşmanlara karşı hasar artışı sağlar.

Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478