Hill Climb Racing 1.45.6 Para Hileli Mod Apk indir - Apk Oyun İndir
blank

Hill Climb Racing 1.45.6 Para Hileli Mod Apk indir

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • Üretici Fingersoft
  • İşletim Sistemi Android

Hill Climb Racing Para Hileli Mod Apk indir – Para Hileli Sürükleyici oyunlardan birisi olan efsane bir oyun.

Hill Climb Racing Para Hileli Mod Apk indir

Yokuş yukarı olan hevesli yarışçı Newton Bill ile tanışın. Onu hiç yolculuk olmadığı yere götürecek bir yolculuğa çıkacak. Tüm alanlar Bill için bir iz. Bill en yüksek tepeleri yenene kadar dinlenmeyecek!

Hill Climb Racing Hileli Mod Apk

Bonusları kazanın ve aracınızı geliştirmek ve mesafelere ulaşmak için para toplayın. Dikkat et – Bill’in şişman boğazı, çocuk olsaydı bu değildi! Büyük gaz krematoryumu ile birlikte gaz bitecek.

Mevcut mutlak en bağımlılık ve zevkli çarşı kurulan dövüş oyunları arasında! Ve tamamen tamamen tamamen ücretsiz! Genç aylık balistik yarışçı Newton’un aylık faturası ile tanışın. Normalde daha önce başka deneyimin olmadığı bir yerde onu gerektiren yolculuğa çıkacak.

Tüm siteler gerçekten aylık faturaları için bir iz vardır. En büyük tepeleri yenene kadar masraflar kesilmez! Birkaç farklı otomobili olan, türünün tek örneği olan dağınık çevrenin mücadelesiyle karşılaşın. Otomobilinizi geliştirmek ve mesafelere ulaşmak için bonuslar kazanın ve para biriktirin.

Hill Climb Racing Mod Apk v1.44.1 Sınırsız Para

Arabaları sever misiniz? Dünyayı dolaşmayı hayal ediyor musunuz? Çok kolay oyun ve kontrolörler (sadece 1 parmak kullanarak) nedeniyle Subway Surfer veya hatta Flappy Bird gibi sınırsız koşu oyunlarına çok benzediğine inanıyorum, tek fark bu sporda, asıl motifi gerçekten cılız arazi araçları otomobil.

Oyun, 2012’den itibaren Android ve iOS için tamamen ücretsiz bir yazılım şirketi olan Fingersoft tarafından tanıtıldı. Lansmanın ilk yılında, oyun 100 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Nisan 2018’de, maçın alanı 1 milyar indirme sayısına ulaştı. Ne milyonlar!

Hill Climb Racing Para Hileli Mod Apk İndir

blank
blank
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478