Push'em All Para Hileli Apk İndir V1.0.1 / Reklamsız / - Apk Oyun İndir
Push'em All Para Hileli Apk İndir

Push’em All Para Hileli Apk İndir V1.0.1 / Reklamsız /

  • 0
  • 0 ratings
0 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiVodoo
  • İşletim Sistemi Android

Push’em All Para Hileli Apk İndir. Yeni oyun ve en son sürümü ile sitemize eklemek istedik, daha önce Voodoo geliştiricilerin bir çok oyunu görüp oynamıştırsın. Oyunu siteye eklemeden önce biraz oynadım ve bu oyunları da hoşuma gittiği için sizler için ekledim.

Push’em All Para Hileli Apk İndir

Google play yorumlarında en fazla reklamlardan şikayetçi olduğunuzu görünce oyunda ki reklamları kaldırmaya karar verdim ve sizlere sundum. Reklamsız oynayarak keyfinize bakın.

Oyun efekt ve grafik olarak güzel yalnız oyunda ses yok. Bi geliştiricilerin nedense hiç bir oyununda ses yok. Oyunlarında ses olsa daha iyi olacaklarını da biliyorlar. Onlara göre bir sebebi ya da bir eylemi olabilir. Oyunun keyfine sessiz bakmaya çalışın.

Önüne gelen herkesi o çatıdan aşağı atman gerekiyor, topladığın puanlar ile yıldızlarını artır. Basit bir oynayış tarzı var. Oyun canın sıkıldığında vakit geçirmek için tasarlanmış bir oyun. Uzun süreli oynamanız sıkabilir ama arkadaşını falan beklerken takılacağınız bir oyun diyebilirim.

Size saldırmaya gelen düşmanları çatıdan aşağı attıkça bonus güç birikiyor, biriken bonus güç ile ilerde ki adamlara da saldıra biliyorsun. Level görevini tamamladıktan sonra altınlar geliyor onları da toplayarak bitiriyorsun. Topladığın altınlar ile yeni karakterler açabilirsin. Altı adet şuanda karakter var, sonradan artırırlar mı? bilemem. Yukarıda bulunan hemen indir butonuna basarak indirebilirsiniz.

Google Playdan İndirmek İçin Buraya Tıkla

Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478