Rise of Kingdoms Apk İndir - Güncel Apk Mod Hileli Oyun İndir
Rise of Kingdoms Apk İndir

Rise of Kingdoms Apk İndir

  • 4.6
  • 16 ratings
16 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 37.5% 62.5%
16 ratingsX
Çok Kötü Kötü Fena Değil Güzel Süperrr
0% 0% 0% 37.5% 62.5%
5
10
4
6
3
0
2
0
1
0
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiLilith Games
  • İşletim Sistemi Android

Rise of kingdoms apk olarak mobil android cihazınıza hemen indir butonuna basarak indirebilir ve oyunu kurabilirsiniz.

Rise of Kingdoms Apk İndir

Oyun geniş kapsamlı ve benim de severek oynadığım en güzel oyunlardan birisi. Bir kale kurup askerler eğiterek oyuna başlıyorsunuz ve duvarlarınızı askerlerini geliştirerek güç toplamaya başlıyorsunuz. Etrafınızda sizleri sevmeyen saldırabilir çevrim içi düşmanlar ile dolu olacak.

Köyünüzün etrafında bulunan barbarları öldürerek oyunda ilerleme sağlarken ana görevleri ve yan görevleri yaparak çeşitli ödüller kazanıyorsunuz.

Rise of Kingdoms Rehberi

Oyunda daha hızlı bir şekilde ilerleme sağlamak istiyorsanız kısaca bunları yapmanızda fayda var;

Oyuna ilk girdiğiniz de yarım saat geliştikten sonra bir klana üye olun. Klanın oyunda büyük bir desteği olduğunu bilin. İnşaat sürelerinde kısaltmalar gibi bir çok sizlere ek güç ve bonus verdiği klanlar yardımlaşma gibi büyük katkılar ile dolu.

İnşaat kısaltma özelliklerini elinizden geldiği kadar oyun başında az kullanın. Oyun bunları sizlere devamlı verse bile ilerde çok çok işinize yarayacağını unutmayın.

Bol bol asker yetiştirin ve bu askerlerle her boş kaldığınız durumda barbar kesin yada gıda, odun, ekin gibi ürünleri toplamaya gönderin. En iyi komutanı da geliştirmeyi unutmayın.

Süvari, okçu gibi bir çok asker ve her askere uygun komutanlar bulunmakta. Her komutanın beceri ağacı ve becerikli olduğu özellik ve emir verebileceği askerler bulunmaktadır. İyi Eğlenceler.

Rise of Kingdoms Medeniyetler

Almanya Medeniyeti

Almanya medeniyetinin komutanı Hermann, bu medeniyetin askeri birlikleri Töton Şövalyeleri ve bu medeniyeti seçtiğinizde süvari birliklerinin saldırısı %5, eylem puanı yenilenmesi %10 ve asker eğitim hızı %5 artacaktır.

Rise of Kingdoms Almanya Medeniyeti

İngiltere Medeniyeti

İngiltere medeniyetinin komutanı Boudica, İngiltere medeniyetinin askeri birlikleri Uzun Okçular ve İngiltere medeniyetini seçtiğinizde odun toplama hızı %10, okçu saldırısı %5 ve müttefik garnizon kapasitesini %20 arttırır.

Rise of Kingdoms İngiltere Medeniyeti

Fransa Medeniyeti

Fransa medeniyetinin komutanı Jeanne d’Arc, Fransa medeniyetinin askeri birlikleri Balta Fırlatıcıları ve Fransa medeniyetini seçtiğinizde orduları sağlığı %2, hastane iyileştirme hızı %10 ve toplama hızı %10 artar.

Rise of Kingdoms Fransa Medeniyeti

İspanya Medeniyeti

İspanya medeniyetinin komutanı Pelagius, İspanya medeniyetinin askeri birlikleri İstilacılar ve İspanya medeniyetini seçtiğinizde süvarilerin savunması %5, ordu taşıma kapasitesi %10 ve altın toplama hızı %10 artar.

Rise of Kingdoms İspanya Medeniyeti

Çin Medeniyeti

Çin medeniyetinin komutanı Sun Tzu, Çin medeniyetinin askeri birlikleri Chu-Ko-Nu, Çin medeniyetini seçtiğinizde kaynak üretimi %10, inşaat yapımı %2, ordu savunması %2 artar.

Rise of Kingdoms Çin Medeniyeti

Japonya Medeniyeti

Japonya medeniyetinin komutanı Kusunoki Masashige, Japonya medeniyetinin askeri birlikleri Samuray, Japonya medeniyetini seçtiğinizde ordu saldırısı %2, casus ilerlemesi %30 ve eğitim kapasitesi %5 artar.

Rise of Kingdoms Japonya Medeniyeti

Kore Medeniyeti

Kore medeniyetinin komutanı Eulji Mundeok, Kore medeniyetinin askeri birlikleri Hwarang, Kore medeniyetini seçtiğinizde araştırmalar %2, okçuların savunması %5 ve hastane kapasitesi %10 artar.

Arap Medeniyeti

Arap medeniyetinin komutanı Baybars, Arap medeniyetinin askeri birlikleri Memlükler, Arap medeniyetini seçtiğinizde %5 süvari saldırısı, Barbarlara ve tarafsız birimlere %10 saldırı ve %5 toplanan kıta hasarı artar.

Rise of Kingdoms Arap Medeniyeti

Osmanlı Medeniyeti

Osmanlı medeniyetinin komutanı I. Osman, Osmanlı medeniyetinin askeri birlikleri Yeniçeri ve Osmanlı medeniyetini seçtiğinizde %5 okçu sağlığı, %5 intikal hızı ve %5 beceri hasarı artar.

Rise of Kingdoms Osmanlı Medeniyeti

Bizans Medeniyeti

Bizans medeniyetinin komutanı Belisarius, Bizans medeniyetinin askeri birlikleri Kuşatma Silahı ve Bizans medeniyetini seçtiğinizde %5 süvari sağlığı, %15 hastane kapasitesi ve %10 taş toplama hızı artar.

Rise of Kingdoms Hediye Kodları

Rise of Kingdoms hediye kodları düzenli olarak facebook sayfalarında paylaşılmakta. Güncel olarak oyunu takip ettiğinizde bol bol hediye kodları kapacaksınız.

Diğer Oyun ve Uygulamalarımız İçin Tıkla

Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478